загрузка...
 
2.2.5 Дії взводу управління при обороні в лісі
Повернутись до змісту

2.2.5 Дії взводу управління при обороні в лісі

Під час оборони в лісі командир взводу управління повинен ураховувати: складність вибору і топогеодезичної прив’язки КСП (СП); небезпеку лісових пожеж у результаті застосування противником ЗМУ та запалювальних речовин; можливість більш довгочасного зараження повітря і місцевості; створення широких зон лісових завалів і пожеж; необхідність більш ретельної організації безпосередньої охорони і самооборони КСП (СП).

Під час організації розвідки в лісі спостереження встановлюють за дорогами, перехрестями просік, лісовими галявинами, де можуть рухатися або розташовуватися вогневі засоби противника.

КСП (СП) можуть обладнуватися на високих деревах, але так, щоб вони не були помітними серед лісу.

У районі КСП необхідно розчистити місцевість для запобігання пожежі, завчасно провести розвідку маршрутів маневру.

На місцевості з високим рівнем ґрунтових вод та на болотистій місцевості окопи для КСП(СП) та укриття для особового складу обладнуються напівнасипного та насипного типу.

Під час організації радіозв’язку необхідно враховувати фактор поглинання радіохвиль лісовими масивами. За таких умов доцільно використовувати високо підвішені антени та антени направленої дії.

Дротяні лінії зв’язку слід прокладати за азимутом. Для успішної роботи радіотелефоністів напрямки прокладання ліній зв’язку позначаються відмітками на деревах (засічками, обрубуванням гілок і т.ін.).

Особлива увага приділяється безпосередній охороні та самообороні КСП (СП), а також охороні дротяних ліній зв’язку, виконанню заходів протипожежної безпеки.



загрузка...