загрузка...
 
3.3.3 Дії взводу управління під час наступу в місті
Повернутись до змісту

3.3.3 Дії взводу управління під час наступу в місті

Під час підготовки до наступу в місті командир взводу управління повинен по великомасштабній карті (аерознімку) вивчити план міста, побудову оборони і систему вогню противника, ознайомити з цими даними своїх підлеглих.

Об’єктами розвідки в місті є: вогневі засоби противника, особливо протитанкові, вогневі засоби в оборонних спорудах; його артилерійські і мінометні батареї, командно-спостережні пункти. Вогневі засоби противника можуть розміщуватися багатоярусно на різних поверхах, артилерія і міномети - на майданах, у парках, на проспектах, спостережні пункти - на високих будівлях.

КСП розгортається безпосередньо в бойовому порядку наступаючих підрозділів, щоб краще забезпечувати спостереження за противником і розривами своїх снарядів.

Смуга розвідки батареї скорочується і розвідка ведеться по напрямках (вздовж вулиць) або об’єктах; частіше розгортається БСП (ПСП). Іноді кожному розвіднику вказується напрямок або об’єкт розвідки.

Основним засобом зв’язку в місті є радіо. Батарея може бути додана роті першого ешелону, входити до складу штурмових груп і вирішувати вогневі завдання прямим наведенням, діючи інколи повзводно, бойовий порядок буде часто переміщуватися. Все це значно ускладнює організацію зв’язку і потребує від командира взводу управління умілої його організації. Доцільно у цьому разі буде задіяти одну радіостанцію командирові батареї в радіомережі старшого офіцера батареї для безпосереднього зв’язку з гарматами.



загрузка...