загрузка...
 
10.2.4 Перевірка роботи механізмів наведення та зрівноважувального механізму
Повернутись до змісту

10.2.4 Перевірка роботи механізмів наведення та зрівноважувального механізму

Механізми повинні працювати плавно, без затримок, на всьому діапазоні кутів неведення. Якщо механізми працюють з підвищеним зусиллям, оглянути та провести чищення та змащення зубців корінної шестерені підйомного механізму та сектору люльки, поворотного механізму башти та зубчастого вінця погону башти. Якщо зусилля на маховику , підйомному механізмі більші (менше) норми, то необхідно підняти (зменшити) тиск у зрівноважувальному механізмі, угвинтивши гвинт поршня компенсатора, до вирівнювання зусилля на маховику підйомного механізму. Якщо зусилля вирівняти неможливо, то необхідно перевірити тиск повітря у зрівноважу-вальному  механізмі.

1 Перевірити роботу механізмів наведення від ручного привода:

1.1.Підняти стопор на поворотному механізмі башти та перевірити роботу поворотного механізму від ручного привода. Зусилля повинно бути не більше 9 кг.

1.2. Натиснути кнопку механізму включення електропривода на маховику підйомного механізму.

1.3. Перевірити роботу підйомного механізму (зусилля повинно бути не більше 13,5кг і однаковим при підніманні та опусканні ствола).

Якщо зусилля на маховику , підйомному механізмі більше (менше) норми, то необхідно підняти (зменшити) тиск у зрівно-важувальному механізмі, угвинтивши гвинт поршня компенсатора, до вирівнювання зусилля на маховику підйомного механізму. Якщо зусилля вирівняти неможливо, то необхідно перевірити тиск повітря у зрівноважувальному механізмі.



загрузка...