загрузка...
 
1.2 Головне меню Іnventor
Повернутись до змісту

1.2 Головне меню Іnventor

Головне меню розміщується в другому рядку головного вікна системи і являє собою систему, що забезпечує доступ до всіх засобів Inventor 9. Є основним керуючим центром системи.

Додаткові команди виконання операцій можуть бути запрограмовані на виконання за допомогою меню, що випадає, і з'являються після клацання по кожному з пунктів головного меню. Якщо користувач клацне мишкою по певних пунктах меню, що випадає (які мають у назві піктограму трикутника), то на екрані спливе меню. Якщо в пункті меню після його назви стоять три точки, то це означає, що дана команда є діалоговою, і при її виборі на екран виводиться діалогове вікно.

У правому кінці рядка з назвами меню розміщені кнопки:

* СПРАВКА – кнопка звертання до довідкової системи. Перегляд розділів для одержання інформації, що цікавить користувача з теми:

Для опытных пользователей - через введення ключового слова і вибір пов'язаного з ним розділу;

Для неопытных пользователей - пошук розділу за словами або фразою;

* справочник ПО ОБЪЕКТАМ – виклик вбудованого довідника з об'єктів, за допомогою якого користувач може переглянути інформацію про процедуру створення об'єкта. У відкритому діалоговому вікні відображається палітра завдань проектування деталей, виробів і креслень. При натисканні на піктограму інструменту забезпечується можливість перегляду анімованого ролика;

 

* ИСПРАВИТЬ – кнопка виклику коректора помилок. Виявлення і виправлення помилок у деталях і виробах. Кнопка доступна, якщо помилка виділена червоним кольором на екрані.

Якщо до моделі були внесені зміни, які несумісні з іншими конструктивними елементами або заважають їм, Іnventor відображає інформацію про це у вікні повідомлень. У діалоговому вікні відображається перелік помилок. Якщо помилка очевидна (наприклад, значення радіуса сполучення більше величини ребра, до якого він застосовується), то список відображає простий набір вкладених повідомлень про помилки. Одне повідомлення видається до окремого кроку невдалої операції. Якщо при виконанні операції допущено кілька помилок, то для кожної з них видається своє повідомлення.

Для кожної помилки її основна причина викладена в підкресленому тексті червоним кольором. Поруч із цим текстом розміщуються червоний хрестик і значок-лампа. Для виділення кольорами розміщення помилки в графічному вікні слід клацнути на тексті опису помилки. Клацання на червоному хрестику відкриває КОРРЕКТОР ОШИБОК, призначення якого — допомогти в пошуку вирішення проблеми. При роботі над виробом для корекції доступні помилки у всіх його компонентах.

Система відстакоження помилок і КОРРЕКТОР ОШИБОК полегшують пошук і виправлення помилок у розроблювальних конструкціях. Проте, розроблювач може тимчасово прийняти допущену помилку і виправити її пізніше. У цьому випадку операція додається в браузер і позначається символом помилки або попередження. Згодом для коректування поодинокої помилки слід клацнути правою кнопкою мишки на помилці і вибрати опцію ИСПРАВИТЬ. Якщо помилок небагато, їх бажано починати виправляти, рухаючись зверху вниз. Деякі помилки в залежних конструктивних елементах цілком можуть бути викликані помилками в елементах, від яких вони залежать, а останні в браузері розміщені вище у списку.



загрузка...