загрузка...
 
3.3 Особливості дій взводу управління в різних умовах 3.3.1 Дії взводу управління під час форсування водних перешкод
Повернутись до змісту

3.3 Особливості дій взводу управління в різних умовах 3.3.1 Дії взводу управління під час форсування водних перешкод

Під час форсування водних перешкод з ходу батарея може діяти в складі:

– ГПЗ;

– дивізіону;

– передового загону (авангарду, головних сил).

Завдання командир взводу управління отримує від командира батареї під час підходу до водної перешкоди. При отриманні завдання командир взводу повинен з’ясувати: завдання і місце слідування АРГ; місце розгортання КСП під час форсування водної перешкоди; порядок переправи на протилежний берег ПСП і КСП.

Взвод управління батареї, що входить до складу ГПЗ, слідує з командиром батареї.

Від батареї, що слідує у передовому загоні (авангарді) до складу АРГ, що висилається від дивізіону на чолі з начальником розвідки, виділяється командир взводу управління з розвідниками і радіотелефоністами. Ця група слідує за ГПЗ.

Під час руху до водної перешкоди АРГ веде розвідку противника, маршруту і місцевості, оцінює можливі райони СП і ВП на випадок розгортання батареї при підході до водної перешкоди.

З підходом до водної перешкоди командир взводу управління швидко обирає місце і розгортає КСП батареї з метою забезпечення огляду протилежного берега і глибини оборони противника, організовує розвідку артилерійських та мінометних батарей і протитанкових засобів, що перешкоджають форсуванню, а також переправ, які є, гідротехнічних споруд і ділянок, зручних для форсування.

З прибуттям командира батареї, який переправляється одночасно з командиром загальновійськового підрозділу, діє за його вказівками.

При форсуванні водної перешкоди з планомірною підготовкою, КСП батареї розгортається поблизу водної перешкоди із завданням уточнення переднього краю оборони, розташування живої сили і вогневих засобів противника, особливо протитанкових, у районах планової переправи.

Під час підготовки до переправи командир взводу зобов’язаний довести завдання особовому складу на підготовку техніки, приладів до переправи:

– якщо командирська машина переправляється вплав, визначити крутизну схилів, ширину водної перешкоди на ділянці переправи, швидкість течії, відстань зносу машини під час переправи, місце виходу машини;

– якщо взвод управління переправляється на десантних засобах, уточнює особовому складу, яким рейсом переправляється взвод, час виходу до місця завантаження, маршрут висування;

– під час переправи із загальновійськовим підрозділом уточнити у його командира місце і час посадки особового складу взводу управління на БТР (БМП).

Перед початком переправи командир взводу управління доводить завдання особовому складу на ведення розвідки протилежного берега, особисто веде розвідку і за результати доповідає командирові батареї і загальновійськовому командиру, з яким переправляється.



загрузка...