загрузка...
 
ВЕРСТАТИ ТОКАРНО-КАРУСЕЛЬНОЇ ГРУПИ ФІРМИ HONOR SEIKI.
Повернутись до змісту

ВЕРСТАТИ ТОКАРНО-КАРУСЕЛЬНОЇ ГРУПИ ФІРМИ HONOR SEIKI.

Коротун М. М., доцент, Кононенко С. О., студент, СумДУ, м. Суми

У курсовому та дипломному проектуванні з металорізальних верстатів значне місце займають токарно-карусельні верстати. Для того, щоб виконувати проекти на сучасному рівні, потрібно постійно знайомитися із розробками виробників світового рівня. Одним із таких виробників є фірма HONOR SEIKI co., ltd., яка заснована в 1987 році. За 20 років компанія змогла увійти в 20 лідерів з виготовлення токарно-карусельних верстатів з ЧПК, та оброблюючих центрів на їх базі. Завдяки особливому ставленню HONOR SEIKI до виготовлення верстатного обладнання токарно - карусельної групи, стало можливим розвивати дві окремі серії токарно - карусельних верстатів - heavy duty, для обробки при важких режимах, та high speed, для обробки з високою швидкістю.

Дана спеціалізація дозволила розвивати ці напрямки до рівня досконалих технічних рішень. Верстати серії heavy duty призначені для обробки крупногабаритних заготовок на важких режимах, в якості опції мають фрезерну функцію. Верстати оснащені горизонтально розміщеним обертовим столом – планшайбою, та пристроєм автоматичної зміни інструменту. В радіальних опорах шпинделя використовується два ряди циліндричних роликопідшипників, що значно покращує точність позиціонування і навантажувальну здатність планшайби.

Серія VL розроблена для високошвидкісної обробки корпусних деталей, що дає змогу реалізувати комплексну обробку деталей з елементами токарної обробки криволінійних і прямолінійних поверхонь, свердління, зенкування, розгортування отворів, проточки кільцевих канавок, нарізання різноманітних різей, фрезерування криволінійних поверхонь.

Унікальність верстатів Honor Seiki забезпечується багато в чому завдяки комплектації верстатів великим набором опцій – таких як привідний інструмент, кутові блоки, датчики виміру деталей та виміру інструменту Renishaw, оптичні лінійки Heidenhain, можливе комплектування спеціалізованими оправки та затискними пристроями, а також можливе комплектування роботизованим комплексом розвантаження та завантаження заготовок.

Компанія не припиняє удосконалювати методи складання та тестування обладнання після його виготовлення, постійно підвищуючи стандарти якості до виготовлення власної продукції.

Такий підхід до виготовлення продукції дозволяє Honor Seiki постійно розвивати технології для виготовлення нових конструкцій верстатів згідно до вимог часу та задач замовників.загрузка...