загрузка...
 
СИНТАКСИС МОВИ XML
Повернутись до змісту

СИНТАКСИС МОВИ XML

Документ XML вважається добре оформленим, якщо він відповідає всім правилам XML. Якщо ж хоч одне правило порушується, документ не вважається за добре оформлений, і не буде оброблений парсером.

Добре оформлений документ повинен містити один і лише один кореневий елемент, що містить решту всіх елементів. Елементи кореневого елемента можуть містити дочірні елементи, які мають бути правильно вкладені. Всі елементи, які лежать у кореневому елементі, вважаються дочірніми по відношенню до кореневого.

Крім того, дескриптори в XML чутливі до регістру. Дескриптори, що відкриваються і дескриптори, що закриваються одного і того ж елементу мають бути вказані з використанням одного і того ж регістру.

Якщо створюється XML документ на основі існуючого документа, то необхідно добре вивчити оригінал, щоб зрозуміти структуру документу. Цей процес називається аналізом документа.

Наприклад, є інструкція по миттю машини.  Машину обполоснути водою, потім нанести піну  і залишити на 5 хвилин. Піну змити. Нанести на поверхню кузова віск, витерти корпус машини.

Розглянемо структуру документа (рис. 3). На схемі видно, що кореневим елементом буде елемент «інструкція», всі останні будуть дочірніми по відношенню до нього. Елемент «інгредієнти» має внутрішні,

 

Рисунок 3 – Схема документазагрузка...