загрузка...
 
Використання атрибута STYLE
Повернутись до змісту

Використання атрибута STYLE

Ви можете використовувати спеціальний атрибут STYLE у вашому XML-документі замість того, щоб встановлювати одне або декілька певних властивостей окремого елемента в таблиці стилів. Якщо значення властивості, встановленої за допомогою атрибута STYLE, конфліктує із значенням властивості, встановленої в таблиці стилів, установка за допомогою атрибута STYLE має пріоритет. Таким чином, атрибут STYLE є зручним засобом, щоб переустановити – для певного елемента – значення властивості, привласнене для типу елемента в приєднаній таблиці стилів. Проте використання атрибута STYLE порушує принцип CSS щодо зберігання інформації про форматування окремо від визначення вмісту документа і структури XML-файлу.

Щоб встановити одне або декілька значень властивостей, включене оголошення в значення атрибута STYLE у вигляді рядка, що виділене лапками, відокремлюючи індивідуальні оголошення крапкою з комою, як ви це робите в оголошенні блоку в CSS.

Наприклад, наведена таблиця стилів задає для елементів TITLE курсивне зображення з розміром шрифту в 10 пунктів. Проте, якщо ви включите наступний атрибут STYLE в початковий тег певного елемента TITLE в документі, цей елемент відображуватиме шрифтом normal (не курсивом), а розмір шрифту становитиме 14 пунктів:

</span></p> <p><span lang="RU">   The Adventures of Huckleberry Finn</span></p> <p><span lang="RU">.

Порада. Для валідних документів необхідно оголосити атрибут STYLE в DTD перед тим, як ви зможете використовувати атрибут. Ви можете зробити це, наприклад, таким чином:

.загрузка...