загрузка...
 
Імпорт інших таблиць стилів
Повернутись до змісту

Імпорт інших таблиць стилів

Ви можете скористатися директивою @import у вашій таблиці каскадних стилів, щоб вбудувати в неї одну або дещо інші таблиці стилів. Можливість імпорту окремих таблиць стилів дозволяє вам зберігати правила для пов'язаних стилів в окремих файлах, а потім об'єднувати їх під час створення документів певного типу.

Ось узагальнена форма запису директиви @import, де URLТаблСтил є повний або відносний URL (Uniform Resource Locator) файлу, що містить таблицю каскадних стилів, яку ви хочете імпортувати.

@import url(URLТаблСтил).

Наприклад, наступна директива (що використовує відносний URL), поміщена на початку таблиці стилів імпортує таблицю стилів Book, що міститься у файлі.css (який повинен знаходитися в тій же папці, що і основна таблиця стилів):

@import url(Book.css);

BOOK

   {display:block;

   margin-top:12pt;

   font-size:10pt}

/* продовження таблиці стилів */.

Директива @import повинна розміщуватися на початку таблиці стилів перед правилами. Ви можете помістити на початку таблиці стилів декілька директив @import .

Якщо ви імпортуєте одну або декілька таблиць стилів, браузер об'єднує правила, що містяться в основній і таблицях стилів, що імпортуються. Проте в разі виникнення конфлікту правил основна таблиця стилів (з файлу, в який здійснюється імпорт) має пріоритет над таблицями стилів, що імпортуються. Якщо ж ви імпортуєте декілька таблиць стилів, правила з таблиці стилів, імпортованої останньої, мають пріоритет над правилами з раніше імпортованих таблиць стилів.загрузка...